Kırşehir’de esnaf seferberliği

0
27

Esnaf Genel Müdürü Necmettin Erkan’ın milletvekilliği Adaylığı için Esnaf Başkanları Kırşehir’e akın etti.

Genel Seçimlere çok az bir süre kala seçim çalışmalarına hız veren adaylardan biri de Esnafın Genel Müdürü olunca esnaf başkanları da  destek için Kırşehir’e kamp kurdu.

Birçok değişik meslekten başkan seçilen ve siyasi görüşü ne olursa olsun sadece Genel Müdürlerini desteklemek için  Kırşehir’de kapı kapı dolaşmayı hedefleyen Esnaf Oda Başkanları Necmettin Erkan’ın milletvekili olması için seferberlik ilan etti.

Edirne’den Kars’a İstabul’dan  Ankara’ya kadar birçok ilden Kırşehir’e gelen  Oda Başkanları toplantı üzerine toplantı yaparak Genel Müdürlerinin milletvekili olabilmesi için yeni stratejiler geliştirdi.

Yarında ortak bir basın açıklaması yapmayı planlayan her fırsatta  Kırşehir’li den Necmettin Erkan için oy isteyen Esnaf Oda Başkanları Ak Parti’den  Kırşehir’de ikinci sıra adayı Necmettin Erkan’ın milletvekili olabileceğini ve olması içinde canla başla çalıştıklarını anlattı.

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı  Bahamettin Öztürk koordinasyonunda çalışan Esnaf Oda Başkanları adına bir açıklama yapan  Ankara Kahveciler Odası Başkanı İsa Güven “BU güne kadar hiçbir şekilde adı herhangi bir kötü olaya karışmamış , pırıl pırıl bir bürokrat olan ve Adaylığı öncesi Esnaf Genel Müdürlüğü yapan Necmettin Erkan’a destek için burada toplandık. Hedefimiz Genel Müdürümüzü Vekil yaparak meclise göndermek. Bunun içinde son bir haftadır canla başla burada çalışmaktayız. Seçim gününe kadar da gerekirse kapı kapı dolaşarak onun için oy isteyeceğiz. Yaklaşık 80 esnaf oda başkanı Necmettin Erkan için seferber oldu. Her oda başkanı meslektaşlarını ziyaret ederek Necmettin Erkan’ı onlara anlatıyor. Esnaf için bu güne kadar  yaptıklarını açıklıyor. Broşürünü ve  kartını vererek onun için seve seve oy istiyor. Biz Genel Müdürümüz Necmettin Erkan’ın  Milletvekili olacağından eminiz. Ama çalışmayı da son güne kadar sürdüreceğiz” dedi.

HÜSEYİN AKIN

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here