NEŞELİ MİNİKLERDEN YILSONU GÖSTERİSİ

0
58

Keçiören Belediyesi’ne bağlı hizmet veren Neşeli Minikler Kreşi renkli bir yılsonu gösterisi ile eğitim – öğretim yılını sonlandırdı.

Programda miniklerin heyecanı yüzlerine yansırken veliler de bu anları fotoğraf çekerek ölümsüzleştirdiler. Çocukların toplum önünde kendini ifade etmesini de destekleyen yılsonu gösterisinde eğlenceli dakikalar yaşandı. Miniklerin Silifke ve Adıyaman yöresine ait halk oyunları gösterisine veliler alkışları ile tempo tutarken semazen gösterisi de adeta büyüledi.

Şarkı ve dans eşliğinde renkli bir gösteri hazırlayan minikler, öğretmenlerine de teşekkür etmeyi ihmal etmediler. İngilizce şarkılar da söylenen etkinlik sonunda öğrencilere başarı belgeleri ve hediyeleri verildi.

Çocukları yılsonu gösterisinden ötürü tebrik eden Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak da, “Eğitim programlarını çocukların yaş gruplarına göre düzenleyerek onların kişisel gelişimlerine doğru katkı sunuyor, evlerindeki sıcaklık ve güven ortamını kreşimize taşıyoruz. Yılsonu etkinlikleri ile de güzel anılar biriktirmelerine ve kendilerini toplum önünde ifade etmelerini desteklemeye yardımcı oluyoruz.” diye konuştu.​
HÜSEYİN AKIN