“Kadın varsa Emek var”

0
45

OSMANLI MAHALESİ MUHTAR ADAYI NEJLA AKDENİZ ;

“Kadın varsa Emek var”

Ankara’nın  Sincan’a bağlı Osmanlı Mahallesi Muhtar Adayı Nejla Akdeniz hazırladığı tanıtım proğramında “Kadın varsa Emek Var “ dedi.

Kalabalık bir destekçi grubunun hazır bulunduğu bu tanıtım toplantısında mahalle halkından destek isteyen  Osmanlı Mahallesi Muhtar Adayı Nejla Akdeniz sanatçı Hüseyin Kağıt ve ailesiyle birlikte Mahalle halkının karşısına çıktı.

Osmanlı Mahallesi yönetimine kadın elinin  değeceğine dikkat çeken ve mahallenin yaşanabilir bir hale gelmesi için bütün imkanlarını seferber edeceğini açıklayan Muhtar adayı Nejla Akdeniz genç dinamik ve kararlı bir lider olarak çıktığı bu yolda kendisine görev verilmesi halinde başarılı işlere imza atacağını açıkladı.

Yerel Seçimlerinin yapılacağı 31 Mart akşamı da yine aynı şekilde buradaki olduğu  gibi bir kutlama yapmak istediğini ve Mahalleyi mahallelilerle birlikte yönetmek istediğini dile getiren Necla Akdeniz güle oynaya neşe içinde bir yönetim anlayışı sergileyeceğini ve kendisini seçen mahhale halkını pişman etmeyeceğini sözlerine ekledi.