“MAHALLEYE YAKIŞAN HİZMETLER GETİRECEĞİZ “

Karapurçek Mahallesi muhtar adayı İlhan Kaya;
“MAHALLEYE YAKIŞAN HİZMETLER GETİRECEĞİZ “
Yaklaşık 20 yıldır Karapürçek mahallesinde yaşayan ve bu dönem muhtarlık için aday olan Kırtasiyeci İlhan Kaya Karapürçek Mahallesine yakışan hizmetler getireceğini iddia etti.
Meslekte 35 yıllık tecrübeye sahip olduğunu ve uzun yıllar Kırtasiyeciler Odasında yönetimde görev aldığını anlatan İlhan Kaya Karapürçek’te okul aile birliği başkanlığı yaparken , bölge halkının genel sorunlarını daha iyi anladığını ve bunların çözümü için göreve talip olduğunu açıkladı.
Mahalle yönetiminde birçok projesi olduğunu ve göreve gelmesi halinde bu projeleri tek tek uygulamaya sokacağını dile getiren Muhtar adayı İlhan Kaya, yaşanan sorunların çözümü içinde ilgili kurum ve kuruluşlarla görüşeceğini anlattı.
İlhan Kaya kısaca kendini şu şekilde tanıttı;
“1969 yılında Bayburt’ta doğdum. Evli ve 4 çocuk babasıyım. 35 Yıldır Kırtasiyecilik yapıyorum, 18 yıldır Karapürçek mahallesinde ikamet etmekteyim. İki dönemdir Ankara Kitap Kırtasiyeciler Odası Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkan Vekilliği yapıyorum. Muhtarlığı kazandığım taktirde bu görevimden istifa edeceğim. İki yıl Özdemir Gürocak İlkokulu’nda okul aile birliği başkan yardımcılığı bir yıl Karapürçek Orta Okulu’nda üyelik yaptım ve üç yıl Yusuf Elitaş İmam Hatip Orta Okulu’nda Okul Aile Birliği Başkanlığı görevlerinde bulundum. Bu görevlerim sürecinde edinmiş olduğum deneyimlerle Mahallemizin sorunlarını çözmek için siz değerli mahalle sakinlerimizin çok kıymetli oylarınıza talibim.” HÜSEYİN AKIN