Altındağ Belediyesi ilçenin tarihi mekanlarının tanıtımı için  “Benim Altındağım” adlı bir fotoğraf yarışması düzenleyecek.

Bir çok tarihi mekana sahip olan Altındağ Belediyesi “Benim Altındağım” adlı bir fotoğraf yarışması düzenleyerek, sahip olduğu tarihi mekanlarının en güzel fotoğraflarını yakalamak istiyor. Katılımın 3 Temmuz Çarşamba günü başlayacağı “Benim Altındağım Gençler Arası Fotoğraf Yarışması” için son başvuru tarihi 18 Temmuz Perşembe günü olarak belirlendi. Fotoğraf yarışmasının içeriği ise; Altındağ’ın tarihi ve doğal güzellikleri, Altındağ ilçesinde bulunan Cumhuriyet eserleri ile insan portreleri olacak.

Lise ve üniversite öğrencilerinin katılabileceği yarışmaya fotoğrafçılar en fazla 3 fotoğrafla katılabilecekler. Gençlerin kadrajından çekilen fotoğraflar yarisma@altindag.bel.tr adresine gönderilecek. Yarışmacıların fotoğraflarıyla birlikte; ad, soyad ve telefon numarası bilgisi paylaşması yeterli olacak. Jüri tarafından değerlendirmeye alınacak fotoğraflar arasından ilk üçe giren eserlere ödül verilecek. Yarışma sonunda; birinci olan fotoğraf sahibi 5 bin TL, ikinci olan fotoğraf sahibi 4 bin TL, üçüncü olan fotoğraf sahibi ise 3 bin TL kazanacak. Ayrıca fotoğraf yarışmasına katılan yarışmacılara ait eserler Altındağ Belediyesi tarafından çeşitli yayınlarda ve tanıtımlarda kullanılacaktır.

İLYAS ERTUNÇ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here