EĞİTİMİN CEMİL ABİSİ

0
88

Uzun yıllar Sendika şube başkanlığı yaparak kenara çekilen ve şimdilerde üstlendiği okul müdürlüğü ile de ağırlığından taviz vermeyen Mamak Anadolu İmam Hatip Lisesi müdürü iken Selman Farisi Anadolu İmam Hatip Lisesi  Müdürü olan Cemil Erkan,  Eğitimin Cemil Abisi olarak biliniyor.

Eğitim Birsen Ankara 2 No lu şube Başkanlığı yaptığı dönem eğitim camiası tarafından çok sevilen ve tanınan, daha sonrada  STK’lardaki görevini bırakarak kendini eğitime veren Cemil Erkan Aktaş Atatürk  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul müdürlüğü sonrası üstlendiği Mamak Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde yöneticilik yaparken  bir yandan da Kurucu Müdür olarak yeni açılacak  Mamak İmam Hatip lisesini de eğitime  hazırladı.

Simdiler de  Selman Farisi Anadolu İmam Hatip Lisesi  müdürlüğü görevini üstlenen ve bölgedeki kaliteli eğitimin devamını getiren Cemil Erkan, okulu ve öğrencileri çok sevdiğini anlatıyor.

Yaklaşık 25 yıla varan eğitmenlik ve öğretmenlik tecrübesini idarecilikle destekleyen ve üstlendiği bütün görevlerde başarı ile sorumluluğunu yerine getiren Eğitimin Cemil Abisi sağlığının elverdiği ölçüde görevinin başında olacağını ve topluma faydalı olmayı çok sevdiğini anlatıyor.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here