Ankara Şehir Gazetesi

Öğrenciler, Esnaf Temsilcilerini Ziyaret etti.

Öğrenciler, Esnaf Temsilcilerini Ziyaret etti.
02 Aralık 2020 - 8:46

ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar, öğrencilere Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) hakkında bilgilendirmede bulundu

ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar, meslek liseli öğrencileri makamında ağırlayarak sohbet etti,

Geleceğe en iyi şekilde hazırlanmaları konusunda tavsiyelerde bulundu.

Ar, öğrencilerin, ANKESOB’da yürütülen faaliyetler hakkında ve girişimcilikle ilgili öğrenmek istedikleri konular hakkındaki sorularını da cevapladı.  

Avrupa Birliği tarafından desteklenen ve Aston Üniversitesi Koordinatörlüğünde yürütülen Dijital Ekonomi İçin Okul İttifakı (The School Business Alliance for the Digital Economy)  isimli Erasmus+Okullar arası Stratejik Ortaklıklar projesinin Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) ile birlikte ortağı olan Ortaköy 80. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar’ı ziyaret ederek, ANKESOB’da yürütülen faaliyetler ve girişimcilikle ilgili sorularını sordu, ardından ANKESOB Sicil Müdürlüğü’nde işleyiş ve sunulan hizmetler hakkında bilgi aldı.

Meslek liseli öğrencilerin ANKESOB ziyaretinde; Ortaköy 80. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Proje Uzmanı-Teknik Öğretmen Ahmet Okan Yavuz ile ANKESOB adına Proje Koordinatörleri; ANKESOB Eğitim, Proje ve Ar-Ge Müdürü Erdoğan Özen ve ANKESOB MEDB Üyesi Zeynel Abidin Karagöz de eşlik etti.

ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar’ı ziyaret eden öğrenciler daha sonra ANKESOB Sicil Müdürlüğündeki  işleyiş ve hizmetler hakkında bilgi aldı. 

FOTO GALERİ