Ankara Şehir Gazetesi

İş Modelinizde Sınırların Ötesine Geçin!

İş Modelinizde Sınırların Ötesine Geçin!
Muhsin Karakoç( karakocmuhsin@gmail.com )
15 Aralık 2020 - 19:44

16 Aralık 2020 Çarşamba
09:30 – 12:00 – Strasbourg Eurometropolis *

(* yürürlükteki sağlık önlemleri göz önüne alındığında, olay% 100 dijital olabilir)

Yalnızca fiyatın önemli olduğu güçlü bir rekabetle mi karşı karşıyasınız? Satış fiyatınızın yaptığınız şeyi temsil etmediğini düşünüyor musunuz? Çalışanlarınız ve kuruluşunuz baskı altında mı? Çevresel etkinizi azaltma çabalarınız müşterileriniz tarafından dikkate alınmıyor mu? Kısacası, ekonomik modelinizin sınırlarına ulaştığınızı ve yeni bir kalkınma yoluna başlamak için operasyonel kriterler aradığınızı düşünüyor musunuz?

Rotayı değiştirin ve işlevsellik ve işbirliği ekonomisini keşfedin!

EFC: katma değerinizi ortaya çıkarmak ve geliştirmek

İşlevsel ve işbirliği ekonomisi (EFC), organizasyonun merkezine ve müşterilerle olan ilişkiyi, işbirliğini ve işbirliğini merkeze alarak ekonomik kalkınma ile sosyal ve çevresel sorunları uzlaştırmayı amaçlayan yeni bir ekonomik modeldir. Büyük miktarlarda mal veya hizmet satışı yerine üretilen yararlı etkilerin değerlemesi

2 referans, 2 yeni model, 1 tek referans: EFC

EFC prizması aracılığıyla ekonomik modellerini yeniden düşünmeye karar veren sırasıyla SERUE INGENIERIE ve ODYSSEE HydroEthics şirket yöneticileri Martial Deboeuf ve Jérôme MOUGEL’in referanslarını keşfedin! Bu geri bildirim, bu yeni ekonomik modelde uzman olan ATEMIS’ten Olivier BLANDIN tarafından perspektif haline getirilecektir.

  

Dövüş Deboeuf Jérôme Mougel Olivier Blandin

Kaydolmak için buraya tıklayın: https://www.weezevent.com/club-efc-grand-est-depassez-les-limites-de-votre-modele-economique

Pratik bilgiler:

Etkinlik, 67076 Strasbourg yıldızının 1 parkı olan Strasbourg Eurometropolis binasında gerçekleşecek. Yürürlükte olan sağlık önlemlerine bağlı olarak, kuruluş bunu dijitalleştirme olasılığını korur.

Yer sayısı sınırlı, kayıt gerekli.

FOTO GALERİ