Ankara Şehir Gazetesi

İsteklerimizi Hayatımıza Kabul Etme Sürecimiz Nasıl Hızlanır?

İsteklerimizi Hayatımıza Kabul Etme Sürecimiz Nasıl Hızlanır?
14 Şubat 2021 - 19:53

 Bir fikri fark edip ona dikkatimizi yöneltdiğimizde bedenimizin fikri gerçek ve normal kabul ettiğinde,
 Benimle birlikte katkı sağlayan diğer ruhları takdir ettiğimizde, bana ve bütüne katkı olsun düşüncesinde kaldığımızda
 Kişisel titreşim frekansımızın aradığımız mekan ya da tecrübe ile birleştiğinde
 Sonuca olan inancımızın mükemmel olduğunda, süreci hızlandırmış oluyoruz.

Çekim yasasında benzer enerjiler benzer enerjileri çeker. Bir şey istiyorsak istediğimiz şey ve biz aynı mekandayızdır. Benim istediğim şey zaten var, boşlukta sadece onun frekansı ile eşleşmem gerekir. Bu şekilde çekmeyi düşünmek yerine var olan bir şeyi aldığımızı düşünmek çekim yasasını çalıştırır. Ayrıca düşünsel boyutta temiz düşüncelerde kalmak ve auramızı güçlendirip arındırmak da isteklerimize ulaşmamız noktasında önemli bir detaydır.

Bir şeyi hayatımıza almak istiyorsak bu isteğimiz aslında bilinçli zihnimizden değil, ruhumuzdan gelir. Hayat bizim isteklerimize göre değil ruhumuzun ihtiyaçlarına göre şekillenir. Ruhumuzda her zaman diğer ruhlarla harekete geçer bize yardımcı olur. Paramı diliyoruz katkı sağlanır. Diyelim ki bir seyahat istediniz bunun olmasına yardımcı olabilecek arzularında yön değiştirip sizin isteğinizin olması doğrultusunda hizmet ederler. Pozitif olduğunuzda, akışta kaldığınızda bu olur. Bir şey istiyorsak onu tek başına tezahür ettirmeyiz. Maddeleştirdiğimiz her şey diğer ruhlarla hatta dalga ve parçacıkların ortak çalışması ile meydana gelir.

Enerjinin maddeleşmesini istediğimizde halihazırda var olan bir fikir vardır ve biz onu tecrübe etmek için dikkatimizi ona çeviririz. Maddeleştirmek için gerçek olarak algılamak gerekir. Bu araba benim için ulaşılmaz değil çok uzakta imkansız değil; istediğimiz şeyi normalleştirdiğimizde bunu bilinçaltı normal algılar. Bu istediğim benim hayatımda zaten var gibi…

Ruhumuzda her zaman diğer ruhlarla harekete geçer demiştik. Bir ilişki yaşadınız ve aldatılma ile terk edilme ile sonuçlandı. Bu demektir ki sizin aldatılmaya ihtiyacınız vardı, ruh da tekamül için bir takım deneyimleri çekti. Yani ayna etkisi yarattı. Siz düşünüyorsanız o aldatır veya terk eder birtakım İhtiyacın olan demek ki kayıptır terkedilmektir.

Ruhumuzun nereye aktığına nereye gittiğine çok dikkat etmemiz gereklidir. Siz istemediniz fakat ruhsal seviyeniz de bu ihtiyaçlık var. Hani diyoruz ya “ama ben istememiştim odaklanmamıştım bu nasıl oldu” zamanı gelmiş ruhun istemiştir. Bir ruhun ilerlemesini ne zihinsel ve duygusal hiçbir şey engel olamaz. Dünya kim olduğuma göre maddeleşir. Bizler kişisel titreşimlerimizin daha düşük bir frekanstaki uzantısıyızdır. Ruhumuzla birlikte hareket etmek, ruhumuzun ihtiyaçlarını bilmek ne istediğimizi ortaya çıkarmak gereklidir.

FOTO GALERİ