Ankara Şehir Gazetesi

SANATÇI LARA’NIN ÖRNEK DAVRANIŞI ;

SANATÇI  LARA’NIN  ÖRNEK DAVRANIŞI ;
26 Mart 2021 - 19:57

SANATÇI LARA’NIN ÖRNEK DAVRANIŞI ;
Gönülleri aldı gitti…
Ankara’lı sanatçı Lara Afyon NG Otel’de düzenlenen özel bir organizasyonda sahne alırken, Down Sendromlu bir gencin de gönlüne girip, onunla dans etti.
Pandemi kuralları çerçevesinde hazırlanan ve yaklaşık 2 saat süren özel bir gösterimle sahne alarak genel konukları eğlendiren sanatçı Lara Keskin, adına yakışır bir davranışla gelen konuklardan tam not aldı.
One More Irom Team Etkinliği kapsamında Türkiye’nin birçok ilinden gelen misafirlere Akademik liderlik toplantısının Gala’sında sahne alan Lara Keskin 21 Mart Dünya Down Sendromu Gününe özel bu anlamlı haftada farkındalık yarattı.
Gelen konuklarla tek tek ilgilenen sanatçı Lara Keskin, duygusal bir parçada Annesi Sebahat Saman’la dans eden, Down Sendromlu ve yürüme engelli 32 yaşındaki Ercan Saman’la annesinden müsaade isteyerek dans ederek takdir topladı.
Konuya ilşkin çok duygulanan ve duygularını dile getiren Down Sendromlu ve yürüme engelli Ercan Saman’ın annesi Sebahat Saman sanatçı lara’ya teşşekkür ederken,” Oğluma moral veren ve onunla dans ederek bir anlıkta olsa onun gözlerinde ışıltıyı sağlayan sayın sanatçımıza özellikle teşekkür ederim. Biz buraya Bursa İnegöl’den toplantı için geldik.Toplantıda sürpriz yaparak oğluma yakınlık gösteren Sanatçı Lara adına yakışır bir hareket yaparak gönlümüzü aldı.Bizim şovmen değil, böyle sanatçılara ihtiyacımız var” dedi. HÜSEYİN AKIN

FOTO GALERİ