Ankara Şehir Gazetesi

BAŞKAN YILDIZKAYA ANKARA ÜNİVERSİTESİ İLE PROTOKOLE İMZA ATTI

BAŞKAN YILDIZKAYA ANKARA ÜNİVERSİTESİ İLE PROTOKOLE İMZA ATTI
01 Nisan 2021 - 8:16

“POLATLILI VATANDAŞLAR İÇİN ÜCRETSİZ DİŞ TARAMASI VE EĞİTİMLERİ MART AYINDA BAŞLIYOR”
Polatlı Belediyesi ve Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi ortaklığında Polatlı’da gerçekleştirilecek olan ücretsiz diş taraması ve diş sağlığı eğitimleri için sosyal sorumluluk projesi protokolü imzalandı.
Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kaan Orhan ve Sosyal Sorumluluk Projesi Koordinatörü Öğr. Gör. Dr. Bora Akat tarafından Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’ya gerçekleştirilen ziyarette karşılıklı olarak imzalanan protokol kapsamında diş taraması ve diş sağlığı eğitimleri Mart Ayı içerisinde Polatlı’da başlayacak.
POLATLI BELEDİYESİ TARAFINDAN KURULACAK MUAYENE İSTASYONLARINDA 17 MART İTİBARİYLE YALNIZCA ÇARŞAMBA GÜNLERİ GERÇEKLEŞTİRİLECEK
17 Mart – 14 Nisan 2021 tarihleri arasında her hafta yalnızca Çarşamba günleri Polatlı Belediyesi tarafından şehir merkezinde kurulacak muayene istasyonlarında Ankara Üniversitesi’ne bağlı uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilecek olan tarama ve diş sağlığı eğitimleri ile Polatlılı vatandaşlar ücretsiz muayene imkanı bulacaklar.

FOTO GALERİ