Ankara Şehir Gazetesi

Birde kapıcılardan dinleyin!.

Birde kapıcılardan dinleyin!.
01 Nisan 2021 - 7:54

Konut Kapıcıların ve kalorifer yakıcıların sorunları bu sefer de Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mahsur Yavaş’ın gündemine taşındı ;

Konut Görevlileri ve Kaloriferciler Sendikası Genel Başkanı Uğur Gözel ve Yönetimi sorunlarının çözümü için her fırsatta yetkililere bir de dosya sunuyor.

HÜSEYİN AKIN

ŞEHİR-Siyasi parti ve kurum ayrımı gözetmeksizin sorunlarının çözümü amacıyla talepleri olan dosyaları yetkililere sunarak “duyun sesimizi” diyen sendika yönetimi Ana Muhalefet Partisi olan CHP’nin dikkatini çekmişken, son olarak ta ziyaret ettikleri Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın da gündemine geldi.
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı Konut Görevlileri Sendikası adına Genel Başkan Uğur Gözel, Genel Sekreter Bekir Keskin hukuk müşavirlerinden Av. Celil Güler ve Av. Duygu Kahraman Akgül ile makamında ziyaret etti.
Bu ziyarette sorun ve talep dosyası yerine Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a Konut Görevlileri Sendikası tanıtım broşürünü takdim etti.
Büyükşehir Belediyesi ile sendika üyelerinin bağlantılı olduğu konularda görüş alışverişinde bulunan KONUTSEN Yönetimi, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş yakın zamanda tekrar sendikada bir araya gelme sözü alarak Ankara Büyükşehir Belediyesinden ayrıldılar.
Yapılan ziyaretin çok verimi geçtiğini ve bu tür ziyaretleri bütün Kamu Kurum ve Kuruluşlarına yaparak üyelerinin haklarını arayacaklarını ifade eden KONUTSEN Genel Başkanı Uğur Gözen “Konut Görevlileri Sendikası tanıtım broşürünü kendisine takdim ettik. Büyükşehir Belediyesi ile sendikamızın ortak yürüteceği projeler hakkında konuştuk. Nezaketi ve misafirperverliği için kendisine teşekkür ederiz.” dedi.

FOTO GALERİ