Ankara Şehir Gazetesi

“GÜCÜN BİRLİĞİNDE BULUŞTUK”

“GÜCÜN BİRLİĞİNDE BULUŞTUK”
01 Nisan 2021 - 8:51

Güçbirliği Partisi Genel Başkan Vekili Pınar Albayrak ;
,
“GÜCÜN BİRLİĞİNDE BULUŞTUK”

Son dönemde birbiri ardına kurulan ve her biri bir köşede siyasete yapan yeni siyasi partilerden biri olan Güçbirliği Partisi 1. Olağan Genel Kurulunu yaptı.

Mevcut Kurucu Başkan Ali Karnap güven tazeledi.Parti kuruluşunu resmen tamamlayarak il ve ilçe örgüt kurma çalışmalarına başladı.

Güçbirliği Partisi Genel Başkan Vekili Pınar Albayrak önce seçim sürecini değerlendirdi.Sonra da yapacakları siyaset hakkında bilgi verdi.

“Türkiye’nin ihtiyacı olan Gücün Birliğinde buluştuk” diyen Parti Genel Başkan Vekili Pınar Albayrak zorlu süreçte çok büyük fedakarlıklar yaparak bu günlere geldiklerini açıkladı.
,
Kuruluş süresince çok çalıştıklarını ve ekip arkadaşlarıyla birlikte başarılı bir seçim süreci yaşadıklarını ifade eden Parti Başkan Vekili Pınar Albayrak “Aziz vatanımıza ve asil milletimize partimizin, adanmış tüm vatanperver yüreklerce belirlenen ve benimsenen ilkeler yepyeni hedefler doğrultusunda halkımıza ve tüm insanlığa layıkıyla hizmet verebilmek adına, 26.02.2020 tarihinde büyük şevk ve istikrarla kurduğumuz, Güç Birliği Partimizin, 03.02.2021 tarihi itibariyle 1.Büyük Olağan Kongresini delegelerimizin ve bizleri onurlandıran misafirlerimizin yoğun ilgi ve katılımları ile gerçekleştirdik” dedi.

Partilerinin kuruluş aşamalarını değerlendiren Genel Başkan Vekili Pınar Albayrak “Bugün itibariyle, kurulumunu ve gerekli resmi süreçlerini tamamlayan Partimizin, dünyayı etkileyen Pandemi sürecinin tüm olumsuz etkilerine rağmen, bütün teşkilatlarımızın adım adım yürüttüğü büyük özverili ve gayretli çalışmaların neticesinde, yurt genelindeki il ve ilçelerinde gerekli seçim yeterliliği alınmış olup olası seçimlere katılabilmesinin haklı gurunu ve sevincini yaşıyoruz.” şeklinde konuştu.

FOTO GALERİ