Ankara Şehir Gazetesi

CİNER ETİ SODA GRUBU

CİNER ETİ SODA GRUBU
02 Nisan 2021 - 7:49

Bu kızlarımızın yarınları için işte bir spor dostu daha ;
Spor dostu şirketilerin başında gelen Ciner Grup yatırımları olan Nallıhan bölgesinde de sporcu dostu olduğunu göstermeye devam ediyor.
Çayırhan’da dünya şampiyonları yetiştiren Bushido Spor Kulübünün taekwondo şampiyonlarına destek olmaya devam eden ve sponsorluk yaparak gençlerimize umut olan Ciner Eti Soda Grubu 8. Uluslararası açık Türkiye taekwondo şampiyonası için hazırlık yapan Gül Nisa Akkayaoğlu ile Elif Eylül Acar’a sponsorluk yapıyor.
Nallıhan’a bağlı Çayırhan’da sportif faaliyetler yürüterek gençlere sporu sevdiren ve spor yaptıran Bushido Spor Kulübünün mart ayında katılacağı 8. Uluslararası açık Türkiye taekwondo şampiyonası için hazırlıklar sürerken, kızlarımız sponsorun desteğine de teşekkür ediyor.
Çayırhan’da sporcu yetiştiren ve uluslarası müsabakalara taekwondocu hazırlayan Veli ve Erdi Kalkan hocalarımızın başarılı çalışmalarına kaynak yaratan Ciner Eti Soda işletmesinin sosyal sorumluluk projesi kapsamında bu desteği sağlamaya devam edeceği açıklanıyor.
Bundan sonraki süreçte 2028 dünya olimpiyatlarına katılarak madalya ve kemer kazanma umudu olan gençlere ve sporculara umut olarak onlara destek veren Ciner Eti Soda Grubu başarılı ve madalyalı dünya şampiyonları arasına girmek isteyen gençlere de “ arkanızda biz varız “ mesajını veriyor.

FOTO GALERİ