Ankara Şehir Gazetesi

AKKON KONFEDERASYONUNUN ANTALYA ÇIKARMASI

AKKON KONFEDERASYONUNUN ANTALYA ÇIKARMASI
10 Nisan 2021 - 8:45

Türkiye’nin birçok bölgesinden gelen AKKON Konfederasyon üyesi rent a car sahipleri, Antalya’da bir istişare toplantısı yaptı. Antalya’daki üye olmayan rent a car lara “gelin birlik olalım” dedi. ”Genç Başkan Özgür Çelebi etrafında birleşin gelin gücümüze güç katın birlikte yol yürüyelim” mesajı verdi.

Antalya ‘da bu işi yapan Hangar Rent a car sahibi Özgür Çelebi ile birlikte Antalya Onur Motors un sahibi Hüseyin Hazer’in ev sahipliği yaptığı bu buluşma adeta AKKON’un Antalya’da gövde gösterisi oldu. Konfederasyon Başkanı Asım Kızmaz ve Kurmayları Konfederasyonun çok güçlü bir şekilde Oda olmaya hazır olduklarını gösterdi.

Türkiye genelinde olşturdukları sektörel bir güçle tüm rent a car ları temsil görevine soyunan ve bu işi de laikiyle yapabileceğini gösteren Akkon Araç Kiralamacıları Konfederasyonu Antalya ‘da pandemi kurallarına uygun şekilde bir istişare toplantısı gerçekleştirken, Antalya’daki ekibine de ne kadar güçlü bir teşkilat olduklarını belgeledi.

Antalya’daki üye olmayan rent a car lara da gelin birlikte çalışalım mesajı veren ve görevlendirdikleri genç başkan Özgür Çelebi etrafında rent a carları toparlamaya çalışan Konfederasyon Başkanı Asım Kızmaz İş orakları olan Essa Danışmanlık ve Hukuk Bürosu Yetkililerini ve avukatları olan İsmail Tumbuloğlu’nu da bu Antalya çıkarmasına davet ederken buraya katılan üyelere de her konuda kendilerinin yanında oldukları mesajını verdi.

Antalyalı ren a car temsilcileri adına konuşan konfederasyonun Antalyalı genç başkanı Özgür Çelebi de üzerine aldığı sorumluluğu çok iyi bildiğini ve bunun içinde antalya’daki tüm rent a car ları bünyelerine alarak birlik ve beraberlik içinde hareket edeceklerini açıkladı. Özgür Çelebi, Toplantıya katılan yaklaşık 25 Antalyalı rent a car sahiplerini de bünyelerine alarak bu sayıyı zirveye taşıyacaklarını anlattı.

Yaklaşık 3 saat süren ve katılımın yoğun olduğu bu toplantı sonunda gerek Antalya’daki gerekse Türkiye genelindeki Akkon Konfederasyon üyeleri Başkan Asım Kızmaz’a tam destek vererek her zaman yanlarında olduğunun sinyalini verdi. HÜSEYİN AKIN

FOTO GALERİ