Ankara Şehir Gazetesi

Başkan Süleyman Acar Kızılcahamamlılara müjdeyi verdi

Başkan Süleyman Acar Kızılcahamamlılara müjdeyi verdi
06 Mayıs 2021 - 13:22

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, ilçeye bir kapalı salonu yapılması için imzaların atıldığını duyurdu.
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, yeni bir projeye imza attıklarını açıkladı.
Acar,ilçede bulunan TOKİ Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesine, kapalı spor salonu yapılması için sözleşme imzaladıklarını duyurdu.
Sadece öğrencilerin değil tüm vatandaşların spor salonundan yararlanabileceğini belirten Acar, amaçlarının çocukların ve gençlerin hayatında sporun önemini arttırmak olduğunu belirtti.
Projeyi sosyal medya hesabından duyuran Acar şu ifadeleri kullandı;
“Yeni bir projeyi açıklamanın mutluluğu içerisindeyim”
Sevgili hemşerilerim, sizlere bir projemizi daha açıklamanın mutluluğu içerisindeyim. TOKİ Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesine yapacağımız Kapalı Spor Salonu projemizin sözleşmesini bugün imzaladık.
Sosyal ve kültürel yaşama katkı sunacak
Güreş antrenman salonu olarak da kullanılabilecek bu kompleks, öğrencilerimizin yanı sıra tüm halkımıza hizmet edecek. İlçemizin sosyal ve kültürel yaşamına katkısı olacak bu projemizle, çocuklarımız ve gençlerimizin hayatında sporun önemini arttırmayı hedefliyoruz.
Bakan Kasapoğlu’na teşekkür
Projenin ilçemize kazandırılmasında başta Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na Bakan Yardımcılarımıza, Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik’e ve Bakanlık personellerine şahsım ve hemşehrilerim adına teşekkür ederim.
Tüm alanlarda olduğu gibi Spor projelerimiz ile de ilçemizin değerine değer katıyoruz. Kapalı Spor Salonumuz şimdiden ilçemize hayırlı olsun.

FOTO GALERİ