Ankara Şehir Gazetesi

“Yolumuz Kutlu yol ,
Sloganımız hep mutlu ol”

Semih Tufan Gülaltay’ın Onursal Başkanı olduğu ‘Kutlu Yol Hareketi’, Mustafa Gümüş Genel Başkanlığında ‘Kutlu Yol Partisi’ oluyor…

“Yolumuz Kutlu yol ,<br>Sloganımız hep mutlu ol”
12 Mayıs 2021 - 9:27

Kutlu Yol Hareketi, Partileşme sürecine girdi ;

Kutlu Yol Hareketi Kurucu Başkanı Mustafa Gümüş;
“Yolumuz Kutlu yol ,
Sloganımız hep mutlu ol”

Semih Tufan Gülaltay’ın Onursal Başkanı olduğu ‘Kutlu Yol Hareketi’, Mustafa Gümüş Genel Başkanlığında ‘Kutlu Yol Partisi’ oluyor…

Atatürkçü çizgide Türk ulusunun sağlığına, varlığına, güvenliğine, kalkınmasına, ilerlemesine, mutluluğuna, yönelik çıkılan yolda, dilde fikirde işte birliğin sağlanmasına ve egemen kılınmasına yönelik milli bir hareket olarak başlayan oluşum, partileşme sürecine girdi.

“Yolumuz Kutlu yol, Sloganımız hep mutlu ol” olacaktır
“Türk milletini tek vücut olarak birleştirip, kutlu bir yolda , mutlu bir şekilde yaşamalarını sağlayan bir anlayışla çalışacaklarını dile getiren Genel Başkan Mustafa Gümüş “Yolumuz Kutlu yol, Sloganımız hep mutlu ol olacaktır” dedi.

Hazırladığımız özel bir manifosta ile geliyoruz.
Hazırladıkları özel bir Manifosta ile “Türk milletini tek vücut olarak mevcut politika bezirgânlarından kurtaracak, Atatürkçü çizgide Türk ulusunun sağlığına, varlığına, güvenliğine, kalkınmasına, ilerlemesine, mutluluğuna, dilde fikirde işte birliğin sağlanmasına ve egemen kılınmasına yönelik milli bir hareket” anlayışını Türkiye ile tanıştıracaklarını, ifade eden Genel Başkan Mustafa Gümüş ülkücü, ulusalcı, vatansever, muhafazakâr, demokrat ve milliyetçilerin bir araya gelebileceği bir parti olacaklarını açıkladı.

Yeni Bir Milliler Merkezi oluşturacak.
Kurulacak Kutlu yol Partisi Genel Başkanı Mustafa Gümüş, “Kutlu Yol Partisi; sağcı, solcu, batılı, doğulu ayrımını bitirecek. AK Parti, CHP, İyi Parti ve diğer tüm partilere dağılmış olan ülkücü, ulusalcı, vatansever milliyetçilerin ve kendisini siyasetin merkezinde konumlandıran muhafazakâr, demokrat kesimin yer alacağı Yeni Bir Milliler Merkezi oluşturacak.” İfadelerinde bulundu.

Yolumuz: Dilde, Fikirde, İşte Birlik Yoludur.
Siyasi arenada yerini alması için çalışmaların tamamladığını ifade eden Gümüş, “Biz, her zaman ulusumuzun mutlu, devletimizin güçlü olmasını istiyoruz. Yolumuz: Dilde, Fikirde, İşte Birlik Yoludur. Bu yol, kutlu yoldur. Bu yola Kaybetmekten korkan iktidarla, kazanmaktan korkan muhalefetin karşısına halk İttifakı ile oluşturdukları 200 kişilik kurucular kurulu ile çıkacaklarını anlattı.

Temiz siyaset yapmış sürpriz isimler
Gümüş, bu süreçte oluşturdukları bu halk ittifakının ve Kutlu Yol Partisinin içinde Temiz siyaset yapmış sürpriz isimlerinde olduğu ve sorunların ve sorunların çözümü için hazır olduklarını da sözlerine ekledi. HÜSEYİN AKIN

FOTO GALERİ