Ankara Şehir Gazetesi

BAŞKAN MÜRSEL YILDIZKAYA’DAN BİL KAZAN YARIŞMASINA KATILAN ÇOCUKLARA BAYRAM HEDİYESİ

BAŞKAN MÜRSEL YILDIZKAYA’DAN BİL KAZAN YARIŞMASINA KATILAN ÇOCUKLARA BAYRAM HEDİYESİ
21 Mayıs 2021 - 10:25

Polatlı Belediyesi resmi instagram adresi üzerinden Ramazan Ayı boyunca gerçekleştirilen Bil Kazan yarışmasına katılan çocuklar için Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya tarafından hazırlatılan hediyeler Ramazan Bayramı öncesi adreslerine teslim edildi.

Ramazan Ayı’nda “Feshane Evinize Geliyor” parolasıyla Polatlı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Ekipleri tarafından instagram düzenlenen canlı yayınlar; Kırsal Mahalleler dâhil olmak üzere Polatlı’nın dört bir yanından çocukların katılımlarıyla eğlenceli anlara sahne oldu. Eğlenceli ve öğretici soruları yanıtlayarak başarılı olan çocukların hediyeleri adreslerine ulaştırıldı.

Bil Kazan yarışmasında başarılı olan çocukları evlerinde ziyaret eden Polatlı Belediyesi Ekipleri; Başkan Yıldızkaya tarafından hazırlatılan hediyeleri kendilerine takdim ederek bayram öncesi mutluluklarına ortak oldu. Pandemi döneminde düzenlediği çevrimiçi yarışmalarla, çocukların evlerinde eğlenceli ve öğretici vakit geçirmelerine imkân sağlayan Polatlı Belediyesi; bayram öncesi dağıttığı hediyelerle çocukları bir kez daha mutlu etti.

FOTO GALERİ