REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ankara Şehir Gazetesi

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Enaktüel: Pandemi gölgesinde Kurallara uyularak yapılan Genel kurul takdir aldı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Enaktüel: Pandemi gölgesinde Kurallara uyularak yapılan Genel kurul takdir aldı
04 Haziran 2021 - 7:46
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

“İstiklal İçin Birlik,
İstikbal İçin Dirlik”
Kazanan Türkiye Olacak”

ARİF AKSU MHP KEÇİÖREN İLÇE BAŞKANI
MHP Keçiören İlçe Kongresi, Neşet Ertaş Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Kongre sonucunda Arif Aksu yeniden İlçe Başkanı olarak delegelerden güvenoyu aldı.
MHP Keçiören İlçe Başkanı Arif Aksu konuşmasında “Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli beyin ifade ettikleri gibi ‘Milliyetçi Hareket Partisi, Anıttepe ile Kocatepe arasına çekilmiş çelikten bir halattır.’ Biz de bu şuurla milli ve manevi değerlerini bilen, ülkücüye yakışır bir duruş sahibi olma yolunda, yönetimimize verilmiş olan emanete sahip çıkacağız.” dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi “İstiklal İçin Birlik, İstikbal İçin Dirlik”Kazanan Türkiye Olacak” sloganları ile başlattığı kongre sürecinde Ankara ilçelerine de start verdi. MHP Keçiören İlçe kongresine MHP Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili Sadir Durmaz, Genel Merkez Kadın Kolları Koordinatörü, Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay, Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya, Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ ve yönetimi, MYK üyesi Nevzat Akkaya, Prof. Dr Muhammed Koçak, MDK üyesi Hakan Atmaca ve delegeler katıldı.
Seçime tek liste ile giren ve üyelerin güvenini alarak görevinin başına yeniden geçen MHP Keçiören İlçe Başkanı Arif Aksu “Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin takdirleri, İl Başkanı Turgay Baştuğ’un talimatları doğrultusunda; Keçiören İlçe Başkanlığına atandığı günden bugüne kadar birlikte görev yaptığım ve bundan önce hizmet eden dava arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.
Aksu ; “ İlk şehidimiz Ruhi Kılıçkıran’dan, son şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’na, Şehidin/şühedanın ruhu hareketimizin manevi şemsiyesidir. Bu hareket kendisine ihanet edenin, her rüzgarla savrulanın yolunu bulamadığını defalarca göstermiştir. Milletin dara düştüğü, bekanın yeniden şekillendiği zamanlardan geçerken, liderimizin çizmiş olduğu yolda İl Başkanımız Turgay Baştuğ’un da söylediği üzere ‘Liderimize sadakatimize şeremiz gibi sahip çıkıp, dalımızı kıranın ağacını kökünden sökeceğiz.’ Şeklinde konuştu.
Keçiören harekete ve liderine bağlılığını yarım asırdır ispatladığını ve partiye önemli
değerlerini yetiştirdiğini ifade eden Aksu “Keçiören Adeta sadakat ve samimiyetin kalesi olmuştur. Bugün devraldığımız bayrak Ali Bülent Orkan’ın, Erol Türkmen’in elinden devralınmıştır. İşte bu hassasiyet bizi her gün çalışmaya, gündüz yorulmamaya, gece uyumamaya teşvik
etmektedir. Geçmişimizin sancıları geleceğimizin muştusudur. Geldiğimiz yerin bilinci, gideceğimiz
istikametin farkındalığı ile buraya kadar zahmet edip salgın döneminde bizleri yalnız bırakmayan teşkilatımızın her bir mensubuna yönetimim adına teşekkür ediyorum. Yeni görev alacak arkadaşlarımıza davamıza hizmet etme noktasında başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. Ne mutlu Türk’üm diyene.” Diyerek sözlerini tamamladı.
Daha sonra seçimlere geçildi. Covid-19 virüsüne karşı gerekli tüm tedbirlerin alındığı kongrede, İlçe Başkanlığı görevine yeniden Arif Aksu seçildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
FOTO GALERİ

Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve Kaynak Gösterilmeden Bilgiler Kopyalanamaz. @Ankara Şehir Gazetesi

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum