REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ankara Şehir Gazetesi

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

ELLERİNİZE SAĞLIK HOCAM ….

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ELLERİNİZE SAĞLIK HOCAM ….
13 Haziran 2021 - 13:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Öyle bir proje hazırladılar ki !.. Hazırladıkları proje onları eTwinning Kalite Etiketleri’ne taşıdı;

ELLERİNİZE SAĞLIK HOCAM ….

HÜSEYİN AKIN
ŞEHİR- Ulusal Kalite Etiketi, çok iyi niteliklere sahip eTwinning projelerine sahip öğretmenlere verilen ve projenin Ülkemizde belirli bir kalite seviyesine ulaştığının göstergesi olan “Her Çocuk Bir Ev, Her Ev Bir Komşu adlı eTwinning Projesi” tamamlandı. Projeye katılan öğrenciler için okullarında tören yapılarak katılım belgeleri verildi.

Çok iyi niteliklere sahip eTwinning projeleri düzenleyen öğretmenlere verilecek olan
eTwinning Kalite Etiketleri, için Uluönder, Gazeteci Hasan Tahsin ve Boğaziçi ilkokulu öğrencileri öğretmenleri için seferberlik ilan ettiler.Canla başla çalıştılar, Belirli bir ulusal standarta ve Avrupa standartına ulaştırdıkları projelerini tamamlayıp, öğretmenlerini eTwinning Kalite Etiketlerine hazırladır.

Öğretmenlerimiz bu başarıyı hak ettiler.
Çok iyi niteliklere sahip eTwinning projelerini, Ulusal Kalite Etiketi alabilmek için Uluönder İlkokulu’ndan Ruhaniye ALTUNKAYNAK, Tuğba AKIN, Nurgül UYSAL , Gazeteci Hasan Tahsin İlkokulu’ndan Döndü Yılmaz DEMİR Derya BUDAK YAVUZ, Ayşe KAPLAN, Boğaziçi İlkokulundan Ayşenur UYAR, Fatma ÇİFTÇİ öğretmenleriyle birlikte çok iyi çalışan öğrenciler öğretmenlerinin bu etiketi hak ettiklerini söylediler.
Öğrencilerimize Teşekkür ederiz

Tamamen kişisel olan ve öğretmene verilen Kalite Etiketi başvurusu yapan Öğretmenler‘de bu etiketi alarak başarılarını taçlandırmak istediklerini söylerken, kendileriyle birlikte fedakarca çalışan öğrencilerine teşekkür ettiler. Her bir öğrencinin canla başla üstlendikleri sorumluluğu yerine getirmek için büyük çaba harcadıklarını açıkladılar.geleceğin büyükleri olan öğrencilerin

Ulusal Kalite Etiketi ne işe yarar ?

Türkiye de Ulusal Destek Kuruluşu (NSO), tarafından verilen Ulusal Kalite Etiketi, yıl boyunca verilirirken, Üst seviyedeki eTwinning aktiviteleri için öğretmenlere ve okullara yönelik somut bir tanıma fırsatı verir ve Öğrencileri eTwinning aktivitelerine katılmaya ve bu aktivitelerde çalışmaya teşvik eder , aynı zamanda öğretmenlerin ve öğrencilerin çabalarının tanındığını göstermenin somut bir yolu olduğu açıklanır. Öğretmenleri Ulusal Kalite Etiketi aldığında, öğrenciler Öğrenci Kalite Etiketi alabilir. Okulun Avrupa’daki işbirlikçi çalışmalarında kalite ve açıklığa olan bağlılığının kamuoyu tarafından onaylanması anlamına gelir.

Kalite Etiketi başvurusu yapan Öğretmenler

ULUÖNDER İLKOKULU
Ruhaniye ALTUNKAYNAK
Tuğba AKIN
Nurgül UYSAL

GAZETECİ HASAN TAHSİN İLKOKULU
Döndü Yılmaz DEMİR
Derya BUDAK YAVUZ
Ayşe KAPLAN

BOĞAZİÇİ İLKOKULU
Ayşenur UYAR
Fatma ÇİFTÇİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
FOTO GALERİ

Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve Kaynak Gösterilmeden Bilgiler Kopyalanamaz. @Ankara Şehir Gazetesi

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum