Ankara Şehir Gazetesi

ANKESOB Oda Genel Sekreterleri Toplantısı

ANKESOB Oda Genel Sekreterleri Toplantısı
02 Ağustos 2021 - 8:23

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) 2021/I. Dönem Oda Genel Sekreterleri “Eğitim ve Değerlendirme Toplantısı” pandemi tedbirleri kapsamında Google Meet Platformu üzerinden video konferans sistemi ile gerçekleştirildi.
ANKESOB Eğitimden Sorumlu Başkan Vekili Muhittin Köksal’ın başkanlığında ANKESOB Toplantı Salonu’ndan odaların genel sekreterleriyle online bağlantı yapılarak gerçekleştirilen toplantıya, ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar, ANKESOB Eğitim, Proje ve Ar-Ge Müdürü Erdoğan Özen ile ANKESOB Genel Sekreteri Mehmet Gündoğan katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan ANKESOB Eğitimden Sorumlu Başkan Vekili Muhittin Köksal, ANKESOB 2021/I. Dönem Oda Genel Sekreterleri “Eğitim ve Değerlendirme Toplantısı”nın hayırlara vesile olmasını dileyerek, “İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde bu 3. toplantımız. Sizlerle yüz yüze eğitim yapmayı özlediğimizi belirtmek isterim. Eğitim ve Değerlendirme Toplantılarımıza eğitim açısından baktığımız zaman, genel sekreterlerimiz için mesleklerinde daha iyi olmaları için, hatta bizler için çok yararlı, çok verimli bir süreç olduğunu düşünüyoruz. “ dedi.
Toplantı, söz alan genel sekreterlerin sorularının ilgili muhatap tarafından cevaplandırılmasının ardından sona erdi.

FOTO GALERİ