Ankara Şehir Gazetesi

PURSAKLAR GÜLÜMSÜYOR… BAŞKAN ÇETİNDEN VALİ VASİP ŞAHİNE ZİYARET… PURSAKLARDAN VALİYE RAPOR

PURSAKLAR GÜLÜMSÜYOR… BAŞKAN ÇETİNDEN VALİ VASİP ŞAHİNE ZİYARET… PURSAKLARDAN VALİYE RAPOR
25 Ağustos 2021 - 8:16

HÜSEYİN AKIN
HABER MERKEZİ- Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Ankara Valisi Vasip Şahin’i misafir ederek ilçede gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Ankara Valisi Vasip Şahin’i misafir ederek ilçede gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız ve Başkan yardımcıları ile birlikte Vali Vasip Şahin’i belediyenin girişinde karşılayan Başkan Ertuğrul Çetin, yapılan çalışmalar ve hayata geçirilecek projelerle ilgili bilgiler verdi.
Başkanlık makamında gerçekleşen görüşmenin ardından Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin ve İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Vali Vasip Şahin ile birlikte ilçeye yeni bir kimlik kazandıracak olan Endemik Vadi’yi ziyaret etti.
‘‘Sayın Valimizin ilgisi ve ziyareti bizleri onurlandırdı’’
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Ankara Valimiz Vasip Şahin Beyefendi Belediyemizi ziyaret etti. İlçemizde yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi verdik. Sayın Valimizin ilgisi ve ziyareti bizleri onurlandırdı’’ dedi.
Vali Vasip Şahin’de Pursaklar Belediyesini ziyaret etmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin’e çalışmalarında kolaylıklar diledi.

FOTO GALERİ