Ankara Şehir Gazetesi

“Aliyev’i tebrik ederiz”

“Aliyev’i tebrik ederiz”
05 Aralık 2020 - 15:49

Bağımsız Türkiye Partisi Sözcüsü Emre Polat

“ALİYEV’İ TEBRİK EDERİZ” 

Bağımsız Türkiye Partisi Sözcüsü Emre Polat “Genel Başkanımız Hüseyin Baş’ın uyarısı ile Karabağ’ın zafer günü 10 Kasım Atatmızın vefat yıldönümüne gelince 8 Kasım olarak ilan eden Can Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’i tebrik ederiz” dedi.

Partisi Sözcüsü Emre Polat “Türkiye olarak hepimizin tek yürek olarak yanında yer aldığımız Can Azerbaycan’ımızın yıllardır işgal altında olan Dağlık Karabağ bölgesinde elde ettiği muhteşem zafer ile hepimiz gurur duyduk. Yüreğimiz adeta Can Azerbaycan’ımız ile bir attı ve alınan zafer ile göğsümüz kabardı. Azerbaycan’ımız haklı olarak düşmanı topraklarından attığı bu önemli günü, 10 Kasım tarihini Zafer Günü olarak ilan edecekti. Azerbaycan Cumhurbaşkanı çok muhterem İlham Aliyev başkanımız da bu yönde bir adım atacakken, Sayın Genel Başkanımız Hüseyin Baş beyin kendisine attığı tweet ile Sayın Başkandan 10 Kasım tarihini değiştirmesini rica etti.”açıklamasında bulundu

Atatürk’ü sahiplenen tek parti biziz

Polat “Bu vesile ile Türkiye’de Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü gerçekten sahiplenen tek partinin Bağımsız Türkiye Partisi olduğunu ve bizim dışımızda hiçbir partinin bu süreci bırakın takip etmeyi, gündemine bile almadığını görmüş olduk. .”dedi.

FOTO GALERİ