Ankara Şehir Gazetesi

Kızılcahamam Belediyesi Aşevi

Kızılcahamam Belediyesi Aşevi
31 Mart 2021 - 16:13

Gimat esnafı kadirşinas hemşerilerimiz bu sene de ilçemizde bulunan aşevini unutmadılar.
Kızılcahamam Belediyesi Aşevi’nin 365 gün maddi durumu zayıf olan ailelere ve Ramazan Ayı boyunca iftar çadırında vereceği yemeklerde kullanılmak üzere; Gimat’ta bulunan Kızılcahamamlı esnaflarımızın yaptığı kuru gıda yardımı teslim alındı.
Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek, Belediye Personeli görevlileri ile birlikte Gimat esnafını ziyaret ederek, ramazan ayının gelmesi sebebiyle yaptıkları yardımları teslim aldılar. Kızılcahamam’da böyle hizmetler yaptıkları için Belediyemize teşekkür eden esnaflarımıza, Belediye Başkan Yardımcımız, ilçemiz adına teşekkür ettiler.
Belediye Başkanımız Süleyman Acar, Ramazan ayının gelmesi ile birlikte hat safhaya ulaşan yardımlaşma duygusu içerisinde Kızılcahamam Belediyesi Aşevimize yardımda bulunan Gimat esnafları; Özçelik Tiçaret Yunus Özçelik, Özyılmazlar Bakliyat, Özkan Yılmaz, Arya Bakliyat Melih Sadi Yıldırım, Hatipoğlu Bakliyat, Tekcanlar Gıda Bakliyat Hayrulah ve Mecit Özyürek, Oruçlar Gıda Ferdun Oruç, Ayanoğulları Bakliyat Mehmet Karadere, Gıda, Gayret Baharat Şakir ve Doğan Soydan, Yederler Bakliyat Ali ve Gazi Yeder, Kaplan Kuruyemiş Mustafa Kaplan, Çetikaya Bakliyat’ Erdoğan Çetinkaya’a şahsım, Belediyemiz ve ilçemiz adına teşekkür ederim dedi.
Sizler de Kızılcahamam Belediyesi Aşevimize yardımda bulunabilirsiniz. Ayni ve nakdi yardımlarınızın yanında adak kurbanlarınız da makbuz karşılığı teslim alınmaktadır.
İrtibat – 0312 736 10 30 – 0530 540 30 03 MEÇİT BAL – Kızılcahamam Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürü

FOTO GALERİ