Ankara Şehir Gazetesi

Kızılcahamam Belediyesi Soğuksu Milli Parkı’nda incelemelerde

Kızılcahamam Belediyesi Soğuksu Milli Parkı’nda incelemelerde
01 Nisan 2021 - 8:44

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, İlçe Kaymakamı Can Aksoy ve AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı ile birlikte geçtiğimiz günlerde Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı makamında ziyaret ederek Kızılcahamam ile ilgili istişarelerde bulunmuşlardı. Aradan bir hafta geçmeden Bakan Varank’ın talimatı ile Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Barış Yeniçeri ve Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Zekai Efeoğlu Kızılcahamam’a gelerek Karagöl, Çağnı Deresi Kanyonu, Kent Ormanı ve Soğuksu Milli Parkı’nda incelemelerde bulundular.
İncelemeye Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Barış Yeniçeri, Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Zekai Efeoğlu Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Ahmet Barun ve MHP Kızılcahamam İlçe Başkanı Muzaffer Gökmen katıldı.
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, yaptığı açıklamada “Kızılcahamam’da 4 mevsim turizm için çalışmalarımız devam ediyor. Ekoturizmi geliştirmek amacıyla belediyemiz ve kaymakamlığımız tarafından hazırlanan projeleri yerinde incelemek için Kalkınma Ajansı Genel Müdürümüz ve ekibi ile birlikte sahada incelemelerde bulunduk.” dedi.

FOTO GALERİ