Ankara Şehir Gazetesi

Meltem okulları

Meltem okulları
01 Nisan 2021 - 13:38

başarılı mı başarılı !….

İşte başarıdaki
ince ve gizli sır …

“Biz öğrencilerimizin akademik, sosyal, kültürel ve
psikolojik ihtiyaçlarını bir bütün olarak değerlendirdiğimiz için başarılıyız”

Özel Meltem Okulları Kurucu Temsilcisi Hüseyin KULOĞLU’ndan Meltem Okulları’nın Başarısının Sırrı’nı ANKARA ŞEHİR GAZETESİ’ne anlattı.

Özel Meltem Okulları Kurucu Temsilcisi Hüseyin Kuloğlu “Meltem Okulları olarak bizler, öğrencilerimizin her türlü akademik, sosyal, kültürel ve psikolojik ihtiyaçlarını bir bütün olarak değerlendirip, birbirinden farklı öneme sahip bu gelişim alanlarının tamamında üst düzeyde gelişmelerini sağlıyoruz” dedi.

Özel Meltem Okulları Kurucu Temsilcisi Hüseyin Kuloğlu eğitimdeki temel prensiplerinin önemine dikkat çekerek şunları kaydetti;

“Ankara’nın en köklü eğitim kurumlarından olan Özel Meltem Okulları olarak bizler, kurulduğumuz ilk günden bugüne, ülke ve milletimizin geleceğine yön verecek, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, başarılı örnek nesiller yetiştirmeyi gaye edinmiş bulunmaktayız.
Okul dört tarafı duvarlar ile çevrili, salt bilginin aktarılmaya çalışıldığı bir mekandan ibaret değildir. Okulumuz, sahip olduğumuz köklü medeniyetimizin ürünü olan her türlü milli ve manevi değerlerin çağdaş evrensel normlarla sentezlenerek öğrencilere benimsetildiği, en son eğitim teknolojileri kullanılarak çocuklarımızın problem çözme ve çok yönlü düşünebilme yetenekleri kazandığı, kendine özgü ve çağdaş eğitim sistemleriyle uyumlu Meltem Eğitim Modelinin uygulandığı bir yaşam alanıdır.
Meltem Okulları olarak bizler, öğrencilerimizin her türlü akademik, sosyal, kültürel ve psikolojik ihtiyaçlarını bir bütün olarak değerlendirip, birbirinden farklı öneme sahip bu gelişim alanlarının tamamında üst düzeyde gelişmelerini sağlıyoruz.”

FOTO GALERİ