Ankara Şehir Gazetesi

ALTINDAĞ ÇİÇEK AÇTI

ALTINDAĞ ÇİÇEK AÇTI
29 Nisan 2021 - 9:06

Altındağlı kadınlar ve çocuklar bir araya geldi, Altınköy Açık Hava Müzesi’ne çiçekler dikti. Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı da kadınlar ve çocukların neşesine ortak oldu.

Altındağ çiçek açtı. Başkan Asım Balcı, Altındağlı kadınlar ve çocuklarla birlikte çiçek dikti. Altınköy Açık Hava Müzesi’ni rengarenk çiçeklerle donatan kadınlar ve çocuklar, baharı neşe içinde karşıladı.

“HER KIŞIN SONU BAHAR…”

17 gün sürecek sokağa çıkma kısıtlaması öncesinde hem moral bulmak hem de doğaya katkı sağlamak için böyle bir etkinlik gerçekleştirdiklerini söyleyen Başkan Asım Balcı “Altınköyümüzü uzaktan da olsa gören herkes çiçeklerimizi fark etsin, görünce içi açılsın istedik. Evde kalmak zorunda olan herkes moral bulsun, güç kazansın diye düşündük. Zor günlerin geride kaldığı, artık bizi güzel günlerin beklediği mesajını verelim dedik. Ne de olsa her kışın sonu bahar diye düşündük. Bu nedenle hep birlikte çiçekler diktik” dedi. Başkan Balcı çok yakında hayatın tümüyle normale döneceğine inandığını, o zamana kadar sabırlı olunması gerektiğini de sözlerine ekledi.

Bu e-posta ve ekleri, e-postada gonderildigi belirtilen kisi/kisilere ozel ve gizli olup; 6698 sayili Kisisel Verilerin Korunmasi Kanunu ve 25 Mayis 2018 tarihli Avrupa Birligi Genel Veri Koruma Tuzugu (GDPR) kapsaminda kisisel veriler icerebilmektedir. Bu e-posta ve eklerinin tarafiniza gonderim amaci ile orantili olarak kullanilmasi kanuni bir zorunluluktur. E-postanin icermekte oldugu kisisel veriler, gonderim amaci disinda kullanilamaz, cogaltilamaz, arsivlenemez, ilgili kisinin veya Belediyenin onayi olmaksizin ucuncu kisilere aktarilamaz. Kisisel verilerin gonderim amaci gerceklestiginde yasal sureler icerisinde tarafinizdan imha edilmesi gerekmektedir. Bu kisisel verilerin guvenliginin saglanmasi sorumlulugu tarafiniza ait olup herhangi bir ihlal halinde Belediyenin sorumlulugu bulunmamaktadir.
Bu e-postanin muhatabi olmamaniza ragmen size ulasmis olmasi halinde e-postayi derhal imha ederek bu durumu gecikmeksizin tarafimiza bildirmenizi rica ederiz.

FOTO GALERİ