Ankara Şehir Gazetesi

Teşkilat dizisinin yeni gözdesi AYAŞ oldu

Teşkilat dizisinin yeni gözdesi AYAŞ oldu
21 Mayıs 2021 - 10:02

Ankara’da çekimleri gerçekleştirilen teşkilat dizisinin yeni gözdesi Ayaş oldu.
Ankara’da çekilen TRT1 yayınlanan reyting kıran Teşkilat dizisi Ayaş’ın tarihi mekânların da ve konaklarda çekimine başladı.
Teşkilat dizisi oyuncu kadrosunda Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Tuncer Salman ve Atılay Uluışık gibi isimler yer alırken, dizi çekimleri senaryonun durumuna göre Ayaş’ın tarihi mekânlarda, sokaklarda, mahallelerde ve arazilerinde devam edecek.
Teşkilat dizisinin Konusu nedir?

Teşkilat dizisi genel olarak Türkiye Milli İstihbarat teşkilat (MİT) tarafından gerçekleştirilen operasyonları konu alıyor. Türkiye adına hayati önem taşıyan operasyonlarda gösterilen başarılar ekrana yansıyor.
Ayaş Belediye Başkanı Burhan Demirbaş dizi setini ziyaret etti

Belediye Başkanı Burhan Demirbaş Ak Parti İlçe Ayaş Başkanı Sakin Gökmen, Başkan Yardımcısı Elvan Çavdar, Ziraat Odası Başkanı Erdinç Polatateş, Belediye Meclis Üyesi Mustafa Ülkü çekimleri Ayaş ‘da devam eden , “TEŞKİLAT ” dizisinin setini ziyaret etti.
Ayaş’ın farklı noktalarında ve Tarihi konaklarında çekilen dizinin yönetmeni ve oyuncularla bir araya gelen Başkan Burhan Demirbaş “Doğal ve kültürel zenginliklerinin yanı sıra yöresel lezzetleriyle kendisine has farklı güzelliklere sahip Ayaş’ın sinema ve dizi gibi yapımlar için tercih edilmesinden mutlu olduklarını söyledi.

FOTO GALERİ