Ankara Şehir Gazetesi

Milletvekili Ceylan ile Başkan Acar’dan Esnaf Ziyareti

Milletvekili Ceylan ile Başkan Acar’dan Esnaf Ziyareti
06 Temmuz 2021 - 8:42

AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan ve AK Parti Ankara il yönetim kurulu üyesi Ahmet Karaca Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’ı Makamında ziyaret ederek Belediye Başkanı Süleyman Acar’dan Belediye çalışmaları hakkında bilgi alarak çalışmalarında başarılar diledi.
Başkan Ziyaretlerinden dolayı Milletvekili Nevzat Ceylan’a ve AK Parti Ankara il yönetim kurulu üyesi Ahmet Karaca’ya teşekkür etti.
Belediye Ziyaretinin ardından Milletvekili Ceylan, İl Yönetim Kurulu Üyesi Karaca, Belediye Başkanı Süleyman Acar, AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Ahmet Barun, Ak Parti Kızılcahamam Grup Başkan Vekili Kızılcahamam Belediyesi Meclis Üyesi Ali İhsan Çalıkıranoğlu, Kadın Kolları Başkanı Naime Gümüş ve Gençlik Kolları Başkanı Taha Sarı ile birlikte Kızılcahamam’Da esnaf ziyaretinde bulunarak Kızılcahamam’da devam eden projeleri yerinde incelediler.
Başkan Acar, 2 Yıllık Belediye Başkanlığı süresince bir bucuk yılımız pandemi ile geçtiğini belirterek 2 Yıl içerisinde 200 milyondan fazla yatırımı devletimiz ile birlikte ilçemizde gerçekleştirdiğini söyledi. Acar hafta sonu yapılacak olan Türkiye Off-Road Şampiyonasına davet etti.

FOTO GALERİ